MENIU
0
Jūsų krepšelis tuščias

KMOTO tampa oficialiu CFMOTO atstovu ir Latvijoje!

Plečiant atstovaujamų prekių ženklų asortimentą ir pasiūlą, nuo 2022 metų spalio mėnesio KMOTO tampa oficialiu CFMOTO prekės ženklo atstovu Latvijoje. Nuo 2014 metų KMOTO oficialiai atstovauja CFMOTO prekės ženklą Lietuvoje.

KMOTO salonai Latvijoje ir Lietuvoje teikia pilno aptarnavimo paslaugas – technikos pardavimas, originalių atsarginių dalių tiekimas, garantinės priežiūros ir pogarantinis aptarnavimas.

KMOTO filialų ir sandėlių tinklo dėka galime užtikrinti greitą detalių pristatymą, platų asortimentą ir sprendimus sudėtingose situacijose.

CFMOTO yra visame pasaulyje žinomas prekės ženklas. Jis yra užėmęs lyderiaujančią poziciją pasaulinėje motociklų ir keturračių pramonėje ir pristato aukštos kokybės produktus prekės ženklo gerbėjams visame pasaulyje. CFMOTO yra vienas populiariausių keturračių prekinių ženklų Latvijoje ir Lietuvoje – dėka to, kad šios markės keturračius galima registruoti važiavimui gatvėje (su L7e registracija arba T3b). Registruojami ir legaliai viešuose keliuose eksploatuojami keturračiai tapo universalia transporto priemone įvairiems gyvenimo poreikiams – darbui ir laisvalaikiui.

CFMOTO kuria, gamina ir parduoda aukštos kokybės
motociklus, keturračius ir panašias transporto priemones, taip pat variklinių transporto priemonių variklius, atsargines dalis ir priedus. Įkurta 1989 metais ir šiuo metu atstovaujama  daugiau nei 3000 atstovybių visame pasaulyje.

Peržiūrėkite CFMOTO produktus:

 

 

 

 
Įsigyti CFMOTO keturračius, motociklus ir side-by-side produktus, taip pat užsisakyti atsargines dalis ir serviso darbus galite KMOTO filialuose:
Vilniuje, Ukmergės g. 364, el.paštu: [email protected] arba telefonu: +370 677 37789
Klaipėdoje, Liepų g. 87d, el.paštu: [email protected] arba telefonu: +370 672 97291