MENIU
0
Jūsų krepšelis tuščias

Vmoto Group yra lyderiaujanti elektrinių motociklų ir elektrinių motorolerių gamintoja, rinkoje siūlanti platų e-judėjimo sprendimų pasiūlą. Vmoto prekinis ženklas yra naujai rinkai pristatytas ir vienija ankstesnius Super Soco, E-max.  

The Vmoto Group įkurta 2002 m. Australijoje, o 2020 buvo susitarta dėl strateginės partnerystės su Super Soco, elektrinių transporto priemonių gamintoja iš Kinijos, su kuria bendradarbystė prasidėjo dar 2017. Taip buvo įkurta bendra dviejų įmonių įmonė „Vmoto Soco“.

Siekdama konkuruoti su nuolat augančia elektrinių transporto priemonių rinka pasaulyje ir aukštą gamybos, tyrimų, plėtros ir rinkodaros kokybę, „Vmoto“ grupė visą savo veiklą sugrupuos į vieną, ikonišką prekės ženklą – „Vmoto“, kurio naujausias elektrinis motociklas Stash ir motorolerių modeliai bus identifikuoti bendru prekės ženklu.

Specialus pasiūlymas iš KMOTO ir BRIDGESTONE!

Įsigyk komplektą padangų ir gauk krepšį dovanų! ‍

Patikėk padangų keitimą Kmoto komandai visose KMOTO atstovybėse!

Bridgestone PASIŪLYMAS ČIA

 

Laukiame jūsų KMOTO parduotuvėse Vilniuje ir Klaipėdoje!

Praeitą savaitę, kasmet vykstančioje didžiausioje motociklų parodoje Milane EICMA, motociklų gamintojas „Royal Enfield“ pristatė naują „Himalayan 450“ modelį.

„Royal Enfield“ yra seniausias motociklų gamintojas pasaulyje, nuo 1901 m. nepertraukiamai gaminantis dvirates transporto priemones. Angliškų šaknų turintis gamintojas 2016 metais pristatė pirmąjį savo adventure tipo motociklą, itin daug pasisekimo sulaukusį „Himalayan 410“. Šis modelis iš karto tapo kultiniu tarp motociklininkų, kurie mėgsta paprastus, sudėtingais sprendimais neapkrautus, motociklus. Šio įpėdinis, Italijoje pristatytas „Royal Enfield Himalayan 450“, iš esmės visais aspektais viršesnis už savo pirmtaką.

Naujo motociklo, keturračio, motorolerio ar šalmo pirkimas gali būti pakankamai didelis sprendimas, kad prieš pirkdami norėtumėte įsitikinti, kad norima technika ar šalmas atitiks Jūsų lūkesčius ir norus.

Kmoto siūlo bandomuosius važiavimus su bandomaisiais modeliais iš šių gamintojų: Royal EnfieldKeewayVMOTOSegway PowersportsCFMOTOKMT motorsSchuberth ir kt.

Specialus pasiūlymas iš KMOTO ir BRIDGESTONE!

Įsigyk komplektą padangų ir gauk kelioninį krepšį dovanų! ‍

Patikėk padangų keitimą Kmoto komandai visose KMOTO atstovybėse!

Bridgestone PASIŪLYMAS ČIA

Naujasis SCHUBERTH E2 adventure tipo šalmas, užbriežiantis naujas gaires SCHUBERTH šalmų šeimoje su ECE 22.06 saugumo standartu ir P/J dviguba homologacija.

The SCHUBERTH E2 - puikiai subalansuotas tarp patogaus modulinio šalmo ir agresyvaus bekelės šalmo.

Galimybė vidinius paminkštinimus pritaikyti pagal kiekvieno poreikius, kad šalmas atitiktų kiekvieno kliento galvos formą, nukelią šį šalmą į naują lygmenį, ir paruošią jį net ir rimčiausiems išbandymams dulkėčiausiuose keliuose neprarandant saugumo lygio.

VISĄ SCHUBERTH ŠALMŲ ASORTIMENTĄ RASITE ČIA.

Plečiant atstovaujamų prekių ženklų asortimentą ir pasiūlą, nuo 2022 metų spalio mėnesio KMOTO tampa oficialiu CFMOTO prekės ženklo atstovu Latvijoje. Nuo 2014 metų KMOTO oficialiai atstovauja CFMOTO prekės ženklą Lietuvoje.

KMOTO salonai Latvijoje ir Lietuvoje teikia pilno aptarnavimo paslaugas – technikos pardavimas, originalių atsarginių dalių tiekimas, garantinės priežiūros ir pogarantinis aptarnavimas.

KMOTO filialų ir sandėlių tinklo dėka galime užtikrinti greitą detalių pristatymą, platų asortimentą ir sprendimus sudėtingose situacijose.

Jei norite ramiai miegoti naktimis ir kasdien būti tikri savo motociklo saugumu, rekomenduojame juo pasirūpinti laiku!

Gali pasirodyti sudėtinga išsirinkti geriausią sprendimą iš daugybės apsaugos sistemų ir signalizacijų, tačiau įvertinus įvairius gaminio aspektus – kokybę, funkcijas, kainą, saugumo lygį ir kt. Sujungus visus išvardintus esminius kriterijus, Lietuvoje pagaminta nauja, unikali išmani apsaugos sistema SIZZAPP, kuri sulaukė didelio populiarumo tarp motociklininkų daugiau nei 44 pasaulio šalyse!

Saugos prietaisas, informacinė sistema ir patikimas kelionės palydovas leidžia ne tik sekti transporto priemonės buvimo vietą ir techninę būklę, bet net įvertinti savo vairavimo stilių! Pranešimai realiu laiku apie pasikeitusią situaciją su Jūsų transporto priemone. Bet kuriuo metu, bet kurioje vietoje. SIZZAPP yra paprastas sprendimas apjungti motociklą su išmaniu stebėjimu, naudojant nedidelį stebėsenos įrenginį.