MENIU
0
Jūsų krepšelis tuščias

Naujo motociklo, keturračio, motorolerio ar šalmo pirkimas gali būti pakankamai didelis sprendimas, kad prieš pirkdami norėtumėte įsitikinti, kad norima technika ar šalmas atitiks Jūsų lūkesčius ir norus.

Kmoto siūlo bandomuosius važiavimus su bandomaisiais modeliais iš šių gamintojų: Royal EnfieldKeewaySuper SocoSegway PowersportsCFMOTOKMT motorsSchuberth ir kt.

Specialus pasiūlymas iš KMOTO ir BRIDGESTONE!

Įsigyk komplektą padangų ir gauk kelioninį krepšį dovanų! ‍

Patikėk padangų keitimą Kmoto komandai visose KMOTO atstovybėse!

Bridgestone PASIŪLYMAS ČIA

Naujasis SCHUBERTH E2 adventure tipo šalmas, užbriežiantis naujas gaires SCHUBERTH šalmų šeimoje su ECE 22.06 saugumo standartu ir P/J dviguba homologacija.

The SCHUBERTH E2 - puikiai subalansuotas tarp patogaus modulinio šalmo ir agresyvaus bekelės šalmo.

Galimybė vidinius paminkštinimus pritaikyti pagal kiekvieno poreikius, kad šalmas atitiktų kiekvieno kliento galvos formą, nukelią šį šalmą į naują lygmenį, ir paruošią jį net ir rimčiausiems išbandymams dulkėčiausiuose keliuose neprarandant saugumo lygio.

VISĄ SCHUBERTH ŠALMŲ ASORTIMENTĄ RASITE ČIA.

Plečiant atstovaujamų prekių ženklų asortimentą ir pasiūlą, nuo 2022 metų spalio mėnesio KMOTO tampa oficialiu CFMOTO prekės ženklo atstovu Latvijoje. Nuo 2014 metų KMOTO oficialiai atstovauja CFMOTO prekės ženklą Lietuvoje.

KMOTO salonai Latvijoje ir Lietuvoje teikia pilno aptarnavimo paslaugas – technikos pardavimas, originalių atsarginių dalių tiekimas, garantinės priežiūros ir pogarantinis aptarnavimas.

KMOTO filialų ir sandėlių tinklo dėka galime užtikrinti greitą detalių pristatymą, platų asortimentą ir sprendimus sudėtingose situacijose.

Kmoto rudenį pasitinka su specialiu pasiūlymu!

Pasiruošk sezonui su Segway Powersports!

Pirkdamas betkurią išmaniają Segway Powersports Snarler 600 versiją gauk papildomos 600€ vertės įrangos dovanų!

Vertingi ir naudingi aksesuarai tavo naujo keturračio sezonui - talpi galimė daiktadėžė ir šildomos rankenos su šildomo nykščio funkcija.
Nemokamai sumontuosime visus priedus, bei pristatysime keturratį nurodytu adresu!

Akcija galioja įsigijant keturratį iki gruodžio 30 d. 

Naujiena pasaulyje ir Lietuvoje – išmanieji keturračiai, bagiai ir UTV iš „Segway Powersports“. Tai naujo lygio laisvalaikio nuotykiai ar pagalba darbuose!

Aukštųjų technologijų prekės ženklas Segway Powersports specializuojasi variklinių transporto priemonių produktų tyrime, kūrime, gamyboje, pardavimuose ir aptarnavimu po pardavimo, siūlantis technologiškai pažangiausius pasaulyje keturračius, SSV ir UTV tipo bagius – žemės ūkio darbams, medžioklei, poilsiui ir laisvalaikiui kai reikia stabilaus ir patikimo partnerio visose situacijose ir sunkiausiomis sąlygomis! „Segway Powersports“ suteikia išmanų judėjimą ir išmanias pramogas, kuriomis galėsite mėgautis prisijungę prie internetinės aplikacijos savo mobiliajame telefone – nuotolinio valdymo pultą ir stebėjimą, prieigą prie duomenų realiuoju laiku ir saugumo pranešimų gavimą, greičio apribojimo nustatymą, žemėlapį ir ryšį neprisijungus!

Nuo 2021 m., kai „Segway Powersports“ pradėjo prekiauti keturračiais motociklais, SSV ir UTV tipo bagiais, prekės ženklo transporto priemonės jau nusipelnė daugelio klientų visame pasaulyje pasitikėjimą.

Išdrįskite leistis į naujus nuotykius ir atidėkite baimes į šalį, nes baimei nėra vietos!

Jei norite ramiai miegoti naktimis ir kasdien būti tikri savo motociklo saugumu, rekomenduojame juo pasirūpinti laiku!

Gali pasirodyti sudėtinga išsirinkti geriausią sprendimą iš daugybės apsaugos sistemų ir signalizacijų, tačiau įvertinus įvairius gaminio aspektus – kokybę, funkcijas, kainą, saugumo lygį ir kt. Sujungus visus išvardintus esminius kriterijus, Lietuvoje pagaminta nauja, unikali išmani apsaugos sistema SIZZAPP, kuri sulaukė didelio populiarumo tarp motociklininkų daugiau nei 44 pasaulio šalyse!

Saugos prietaisas, informacinė sistema ir patikimas kelionės palydovas leidžia ne tik sekti transporto priemonės buvimo vietą ir techninę būklę, bet net įvertinti savo vairavimo stilių! Pranešimai realiu laiku apie pasikeitusią situaciją su Jūsų transporto priemone. Bet kuriuo metu, bet kurioje vietoje. SIZZAPP yra paprastas sprendimas apjungti motociklą su išmaniu stebėjimu, naudojant nedidelį stebėsenos įrenginį.