Priekinė žvaigždė JTF 1556-12 12T, 428

Gamintojas: JT SPROCKETS
Prekės kodas: 726.1556-12
4.40€
Be mokesčių: 3.64€
Kiekis: + -
 

Pristatymas:

Pasiėmimas iš parduotuvės Vilniuje:1 diena
Pasiėmimas iš parduotuvės Klaipėdoje:2 dienos
Pristatymas į namus:1-2 darbo dienos

Priekinė žvaigždė JTF 1556-12 12T, 428

Kelių, ištvermės ir bekelės lenktynių komandos pasaulyje naudoja JT žvaigždes. Viskas priklauso nuo nepriekaištingos kokybės ir didelio pasirinkimo pavarų asortimento. 

Jūsų motociklui tinkančias žvaigždes rasite čia:

http://www.jtsprockets.com/catalogue

JT žvaigždžių aukštos kokybės esmę sudaro didelio tikslumo gamybos procesas ir naudojamos aukštos kokybės žaliavos. Didelio tikslumo gamybos procesas ir geriausių medžiagų panaudojimas - tik geriausios klasės anglinis plienas užpakalinėms žvaigždutėms bei SCM415 plienas priekinėms žvaigždėms – užtikrina didžiausią ilgaamžiškumą JT grandinei ir žvaigždėms.  

JT žvaigždes gamina tinkamu būdu: frezuodami sliekine freza, apdorodami ir gręždami. Šiuo vieninteliu įrodytu būdu pasiekiama mažiausia paklaida ir geriausias dantukų profilis. Karštyje apdorotos ir tobulai rankų darbu užbaigtos visos JT žvaigždės atitinka ar net viršija galimus aukščiausios kokybės standartus motociklų pramonėje. Prieš palikdama gamyklą, kiekviena žvaigždė pereina 25 gamybos žingsnius ir 10 individualias kokybės patikras.JT suprojektuoja ir per metus pagamina 12 milijonų žvaigždžių visiems motociklų modeliams. Dabartinį asortimentą sudaro daugiau kaip 2500 plieno tipų arba 7075T6 aliuminio lydinys ir dar daug elementų, sujungtų iš dviejų ar daugiau skirtingų detalių į vieną žvaigždutę. 

JT SPROCKETS


manufacturer_logo

JT Sprockets tai vienas žymiausių prekės ženklų pavaros žvaigždžių motociklams ir keturraiams. Naudojant geriausias žaliavas ir pažangiausias technologijas produktų gamybai, JT sprockets sukuria aukščiausios vertės produktą. 

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą: