MENIU
0
Jūsų krepšelis tuščias

Įsigyti prekes išsimokėtinai galite pirkdami internetu kmoto.lt elektroninėje parduotuvėje arba atvykę į mūsų atstovybes Vilniuje Ukmergės g. 364 ir Klaipėdoje Liepų g. 87D. 

Pirkimas išsimokėtinai - finansinė paslauga, suteikianti galimybę PIRKĖJUI įsigyti norimą prekę sumokėjus tik dalį jos vertės. Prekė iš karto tampa Jūsų nuosavybe, o likusi suma sumokama lizingo kompanijai dalimis pagal nustatytą grafiką. Sudaryti vartojimo kredito sutartį su "SB lizingu" gali ne tik dirbantieji, bet ir pensininkai, neįgalieji, dirbantys pagal verslo liudijimą, ūkininkai bei individualių įmonių savininkai, nusprendę neatidėti patogaus gyvenimo rytojui ir naudotis patikusia preke jau dabar.

Akcija „Tik administravimo mokestis“

· 0% metinė palūkanų norma;

· 0% sutarties mokestis; 

· 0,6 % administravimo mokestis;

· Sutarties laikotarpis – iki 36 mėn.

Pavyzdžiui, skolinantis 300 Eur akcijos sąlygomis, kai sutartis sudaroma 12 mėn., be pradinio įnašo, eilinės įmokos mokamos kas mėnesį, fiksuota metinė palūkanų norma – 0%, administravimo mokestis – 0,6%, sutarties mokestis – 0%, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma – 13,88 %, bendra mokama suma – 321,60 Eur, eilinės įmokos suma – 26,80 Eur. Jums gali būti pasiūlytos ir kitos finansavimo sąlygos, priklausomai nuo sutarties laikotarpio, atlikto Jūsų mokumo bei rizikos vertinimo.

Daugiau informacijos – pardavimo vietose arba teiraukitės: www.sblizingas.lt