MENIU
0
Jūsų krepšelis tuščias

Ateinantys renginiai:

Outdoor Riga 2024

​​​​​​

 

 

 

Įvykę renginiai: 

Enduro Ralis

2023-10-07

Spalio 7-tą, Kalveliuose vyko antrasis Enduro ralio etapas. Enduro Ladies klasėje Kmoto atstovavo mūsų komandos narės. Merginos susitvarkė su sudėtingomis oro sąlygomis, iššūkių keliančiu maršrutu ir laimėjo garbingą trečią vietą Soft Enduro klasėje!

 

Nuotraukų galerija ČIA

Bandomųjų važiavimų diena Pando Moto

2023-09-30

Gražų Rugsėjo šeštadienį pradėjome Pando Moto parduotuvėje, kur kartu su karšta kava išmėginome Royal Enfield ir CFMOTO gamintojų motociklus. Taip pat Pando Moto pristatė aprangos ir apsaugų produktus iš naujausios kolekcijos. 

 

Apie renginį daugiau ČIA

Royal Enfield One Ride 2023

2023-09-17

Kasmetinė tradicija nuo 2011 m. tęsėsi ir šiais metais. Bendras pasivažinėjimas su prekinio ženklo entuziastais nepaliko abejingų, net ir vairuojančių ne Royal Enfield motociklus. Pravažiavome pro gražiausias Vilniaus apylinkes ir rinkome paramą Rimanto Kaukėno fondui, kadangi visi šios iniciatyvos pasivažinėjimai yra su tikslu - pasaulį padaryti geresniu.

Nuotraukų galerija mūsų Facebook puslapyje

 

BILTIM tehnika 2023

2023-10-05

Šiais metais pirmą kartą dalyvavome Biltim Tehnika 2023 parodoje, Rāmava verslo centre Latvijoje. Per visas tris dienas žmonės iš visos Latvijos susidomėję rinkosi prie Kmoto stendo ir domėjosi mūsų siūlomos technikos plačia gama, darbo ir pramogų tikslais. 

 

 

Nuotraukų galerija ČIA

Outduro Scout Fest 2023

2023-09-15

Kmoto kolektyvas patyrė daug nuotykių, įdomių užduočių ir nepamirštamų jausmų Outduro 2023 adventure ir orientavimosi renginyje. Outduro Scout festivalis šiais metais buvo suorganizuotas beprecedentiškai aukšto lygio ir kokybės, o dalyviai buvo iš pasaulinio lygio motociklų pasaulio ekspertai. 

 

Nuotraukų galerija mūsų Facebook puslapyje

Aurum 1006km lenktynės

2023-07-25

Vienos masyviausių Lietuvoje vykstančių kasmetinių lenktyinių kiekvienais metais Palangos greiktelį pakeičia neatpažįstamai - Aurum 1006km automobilių sporto žiedinės lenktynės. Kmoto stende pasitikome visus susidomėjusius dalyvius. Kaip ir praėjusiais metais, Segway Powersports keturračiai buvo naudojami organizatorių judėti po didžiulę lenktynių teritoriją. 

Trumpas VIDEO iš renginio

 

Kmoto Ryga atvirų durų dienos

2023-08-29

Susilaukę didžiulio susidomėjimo Kmoto Valmiera atvirų durų renginyje jas pratesėme ir Rygoje. Visą savaitę nuo antradienio visus kvietėme į Kmoto Ryga parduotuvę testuoti motociklų ir keturračių, pasinaudoti specialiais pasiūlymais ar tiesiog kartu išgerti puodelį kavos!

Apie renginį - Kmoto Ryga atvirų durų dienų

Kmoto Valmiera atvirų durų dienos

2023-08-25

Kmoto Valmiera atvirų durų dienos vyko Rugpjūčio 25 ir 26 dienomis. Susilaukėme didelės minios susidomėjusių lankytojų kurie pasinaudojo galimybe išmėginti CFMOTO, VMOTO, Keeway motociklus, taip pat Segway Powersports ir CFMOTO keturračius. Džiaugiamės jog susitikome ir mėgavomės užimtu savaitgaliu kartu!

VIDEO iš Kmoto Valmiera atvirų durų dienų

Enduro Rally Rukla 2023

2023-06-24

Tradiciškai jau 17 metus iš eilės, Enduro Ralis vyko Rukloje ir surinko daugiau nei 400 motociklų ir keturračių vairuotojų. Net 7 Kmoto komandos nariai, mėgindami savo jėgas, dalyvavo varžybose ir varžėsi skirtingose klasėse. Taip pat, šiais metais Segway Powersports buvo techninės zonos remėjas. 

NUOTRAUKŲ galerija

 

Kmoto Klaipėda atvirų durų dienos

2023-06-09

Antrąjį Birželio savaitgalį kvietėme visus vairuojančius ir besirengiančius vairuoti motociklus į Kmoto Klaipėdos parduotuvę. Vykdėme bandomuosius važiavimus su CFMOTO, VMOTO, Keeway ir Royal Enfield motociklais, bei KMT motors keturračiais. Taip pat pasakojome ir kvietėme matuotis ir išmėginti Schuberth šalmus. Sulaukėme daug lankytojų ir kitais metais lauksime dar daugiau!

FOTO galerija iš Kmoto Klaipėda atvirų durų dienų

Motociklų sezono atidarymo šventė Vilniuje

2023-05-06

Gegužės 6-tą dieną dalyvavome 32-troje motociklų sezono atidarymo šventėje Vilniuje. Pristatėme Segway Powersports, CFMOTO, Royal Enfield gamintojų techniką ir bendravome su lankytojais. 2023 metų sezono atidarymas Vilniuje buvo tiesiog ispūdingas!

Žiūrėkite motociklų sezono atidarymo VIDEO Vilniuje

Enduro Fiesta 2023

2023-04-22

Kmoto komanda dalyvavo viename didžiausių Lietuvoje vykstančių off-road entuziastų renginyje - Enduro Fiesta! Pasirinkome ADV orientacines - pilną iššūkių, purvo, smėlio ir kitų sudėtingų kliūčių žaidimą. Tai buvo puikios sąlygos išmėginti savo įgūdžius, motociklo galimybes ir komandiškumą!

NUOTRAUKŲ galerija

 

Outdoor Riga 2023 paroda

2023-04-14

Didžiausias metų renginys, surenkantis motociklų entuziastus iš viso pasaulio! Šiais metais visos motociklų, keturračių, motorolerių, e-transporto, aksesuarų ir aprangos kategorijos buvo pristatytos dar plačiau ir įvairiau. Naujienos, siurprizai ir plati produktų gama!

Nuotraukų galerija mūsų Facebook puslapyje

Auto Traks 2023 renginys vykęs Gaiziņkalns

2023-02-04

Itin galingas šeštadienis 2023 metų Auto Traks kalno įveikimo varžybose Gaiziņkalns, Latvijoje! Didžiuojamės galėdami būti šio smagaus renginio dalimi ir dalyvauti varžybose. Dėkojame organizatoriams, dalyviams ir lankytojams! 

​​​​​​Nuotraukų galerija ČIA

Kmoto Ryga atvirų durų dienos

2022-10-10

Užsnigtas Gruodžio šeštadienis tapo magiška diena mūsų klientams ir komandai. Minėdami 11-tą Kmoto gimtadienį priėmėme visus lankytojus, klientus ir verslo partnerius Kmoto Ryga parduotuvėje. Antroje dienos pusėje stiprinome komandiškumą draugiškose futbolo varžybose!

Klientu diena Kmoto Rīga veikalā, Kauguru ielā 9

​​​​​​Nuotraukos mūsų Facebook puslapyje

 

Outdoor Riga 2022 paroda

2022-04-08

2022 metų Balandį Kmoto Latvija Outdoor Riga 2022 parodoje atstovavo plačią gamą mūsų siūlomų produktų ir technikos. Kviesdami lankytojus į Kmoto stendą pristatėme motociklų ir keturračių gamintojus, kurių Latvijoje dar nebuvo!

Kmoto dalība izstādē "Outdoor Rīga 2022", Ķīpsalā

Nuotraukų galerija ČIA

Auto Traks 2022 renginys vykęs Gaiziņkalns

2022-03-12

Pirmasis renginys, kuriame Kmoto pristatė pirmą kartą rinkoje atsiradusią išmanią Segway Powersports ATV, UTV ir SSV techniką, taip pat išmėgino ją kalno įveikimo varžybose. Snieguotame Gaiziņkalns, Latvijoje vykdėme Segway Powersports keturračių ir moto-bagių bandomuosius važiavimus. Puiki pradžia Kmoto ateinant į Latvijos rinką pilnu greičiu! 

Nuotraukos mūsų Facebook puslapyje