Sale

Mineralinis greičių dėžės Tepalas MOTUL GEARBOX 80W90 1L

Gamintojas: MOTUL
Prekės kodas: ID 0494
13.22€ 11.90€
Be mokesčių: 9.83€
Kiekis: + -
 
Dėl prekės pristatymo klauskite telefonu ar el.paštu

Mineralinis greičių dėžės Tepalas MOTUL GEARBOX 80W90 1L

Mineral lubricant reinforced with Molybdenum bisulphide to handle heavy loads and reduce transmission noise. All mechanical transmission, synchronised or not synchronised gearboxes, gearbox/differential, transfer gearbox and hypoid differentials without limited slip system operating under shocks, heavy loads and low revolution speed or moderate loads and high revolution speed. Very high lubricating power decreases friction and wear. SAE 90 grade at hot temperature to provide outstanding oil film resistance at hot temperature.

MOTUL


manufacturer_logo

Prancūzijoje įsikūrusi motociklinės, keturratinės ir kitokios alyvos, jos priedų ir priežiūros chemijos gamintoja. 

Suprasti ko reikia: principai, kuriais grindžiami Motul ir kliento santykiai su klientu ir partneriais yra pagrįsti nuolatiniu kliento klausymusi, savo įsipareigojimų rodyti rezultatus ir išlikti lojaliems laikymusi.
Kuriti naujus sprendimus: kompanijos gebėjimas parengti naujus sprendimus ir nuolatinės pastangos pagerinti savo produktų ir paslaugų kokybę ir užtikrinti prekės ženklo plėtrą ir jo diegimą tarptautiniu mastu.
Įsipareigoti: atsižvelgiant į technologijų plėtrą Motul pripažino, kad pažanga ir inovacijos jų produktuose yra dėka Motul Group komandos patirties, kuri ir padeda užtikrinti visuotinį produkcijos buvimą. 

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą: