Sale

Pusiau sintetinis greičių dėžės Tepalas MOTUL TRANSOIL 10W40 1L

Gamintojas: MOTUL
Prekės kodas: ID 0496
9.30€ 8.37€
Be mokesčių: 6.92€
Kiekis: + -
 
Dėl prekės pristatymo klauskite telefonu ar el.paštu

Pusiau sintetinis greičių dėžės Tepalas MOTUL TRANSOIL 10W40 1L

Technosynthese® alyva, skirta pavarų dėžėms su integruota šlapia sankaba, naudojančia skirtingą alyvą nei variklis. Motociklams važiuojantiems keliu, takais, krosiniams (dviejų ar keturių taktų), enduro (dviejų ar keturių taktų), motoroleriams, keturračiams.. dirbantiems sudėtingomis sąlygomis, kaip pvz.: lenktynių, aukštos temperatūros, didelės įtampos. Rekomenduojama kai gamintojas reikalauja SAE 10W-40 variklio alyvos ar SAE 80 pavarų dėžės alyvos. 

MOTUL


manufacturer_logo

Prancūzijoje įsikūrusi motociklinės, keturratinės ir kitokios alyvos, jos priedų ir priežiūros chemijos gamintoja. 

Suprasti ko reikia: principai, kuriais grindžiami Motul ir kliento santykiai su klientu ir partneriais yra pagrįsti nuolatiniu kliento klausymusi, savo įsipareigojimų rodyti rezultatus ir išlikti lojaliems laikymusi.
Kuriti naujus sprendimus: kompanijos gebėjimas parengti naujus sprendimus ir nuolatinės pastangos pagerinti savo produktų ir paslaugų kokybę ir užtikrinti prekės ženklo plėtrą ir jo diegimą tarptautiniu mastu.
Įsipareigoti: atsižvelgiant į technologijų plėtrą Motul pripažino, kad pažanga ir inovacijos jų produktuose yra dėka Motul Group komandos patirties, kuri ir padeda užtikrinti visuotinį produkcijos buvimą. 

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą: