MENIU
0
Jūsų krepšelis tuščias

Prieš perkant - pabandyk! Naujas būdas registruotis bandojam važiavimui.

Naujo motociklo, keturračio, motorolerio ar šalmo pirkimas gali būti pakankamai didelis sprendimas, kad prieš pirkdami norėtumėte įsitikinti, kad norima technika ar šalmas atitiks Jūsų lūkesčius ir norus.

Kmoto siūlo bandomuosius važiavimus su bandomaisiais modeliais iš šių gamintojų: Royal EnfieldKeewayVMOTOSegway PowersportsCFMOTOKMT motorsSchuberth ir kt.

Norėdami atlikti bandomąjį važiavimą, užpildykite formą nurodydami pageidaujamą modelį bandomajam važiavimui ir tinkamą dieną/-as. Tuomet su Jumis susisieks Kmoto pardavimų specialistas. Turėkite omenyje, jog suplanuoti Jums tinkamą bandomojo važiavimo datą gali užtrukti iki 5 d.d.

Įsitikinkite, kad turite galiojantį atitinkamos kategorijos vairuotojo pažymėjimą – jį reikės pateikti prieš atliekant bandomąjį važiavimą.

Malonaus bandomojo važiavimo ir iki pasimatymo Vilniuje, Klaipėdoje, Rygoje ar Valmieroje! Jei turite klausimų, susisiekite su mumis.
 

 

D.U.K.

Kas yra bandomasis važiavimas?
Bandomasis važiavimas yra geriausias būdas įsitikinti, jog Jūsų išsirinktas motociklas, motoroleris ar keturratis Jums tiks. Bandomojo važiavimo metu galėsite patirti vairuojamos technikos ergonomiką, galią, valdomumą ir kitus svarbius aspektus. 
Bandomieji važiavimai trunka įvairiai, tai gali būti 10 minučių pasivažinėjimas aplink ir 3 valandų kelionė vaizdingais keliukais. Tai priklauso nuo Jūsų noro ir bandomos technikos užimtumo - šiuos dalykus patikslins parduotuvės konsultantas. 

Ar bandomasis važiavimas kainuoja?
Bandomasis važiavimas nekainuoja nieko.

Kokie galimi laikai yra bandomiesiems važiavimams?
Kuomet užpildysite ir pateiksite savo duomenis bandomojo važiavimo formoje su Jumis susisieks pardavimų specialistas ir kartu susitarsite Jums patogų laiką išmėginti norimą motociklą, motorolerį ar keturratį. Įprastai, bandomieji važiavimai yra vykdomi mūsų parduotuvės darbo metu, darbo dienomis 09:00 - 18:00 ir šeštadieniais 10:00 - 15:00.  

Kokios vairavimo kategorijos man reikia?
Reikalinga vairavimo kategorija priklauso nuo technikos, kurią norėsite išmėginti:

  • Keturračiai ir moto bagiai - B kategorija
  • Motoroleriai iki 50 cc - AM kategorija (suteikiama kartu, kuomet gaunate ir B kategoriją)
  • Motociklai iki 125 cc - A1 kategorija arba A1 kodo praplėtimas (A1 kodo praplėtimą galite gauti praėję 6 val. praktinius kursus vairavimo mokykloje, egzamino Regitroje laikyti nereikia)
  • Motociklai iki 35 kW - A2 arba A kategorija
  • Motociklai virš 35 kW - A kategorija

Kaip pasiruošti bandomajam važiavimui?
Prieš atliekant bandomąjį važiavimą yra svarbu su pardavimų specialistu susitarti vizito laiką, kada atvyksite ir kiek laiko važiuosite. Atvykstant į parduotuvę būtina su savimi turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą su kategorijomis leidžiančiomis vairuoti norimą techniką.
Propaguojame saugų važiavimą, dėl to rekomenduojame atvykti apsirūpinus važiavimui skirta apranga, t.y. šalmas, striukė su apsaugomis, kelnės su kelių apsaugomis, važiavimui skirti batai. Jeigu savo šalmo neturite, bandomajam važiavimui galėsime suteikti demonstracinį šalmą.